| Kadamedo a întrebat:

Am o problema cu pluginul de la winamp care schimba statusul la mess in functie de ce melodie asculti. YMS status changer. Il activez, imi arata ca functioneaza doar ca la status nu imi pune melodia ce o ascult ci statusurile vechi care le aveam. Cum fac sa rezolv problema?

1 răspuns:
| Alexu420 a răspuns:

Pai daca ai yahoo messenger 10 ar trebui sa mearga. Dar daca ai yahoo messenger 11 sau 11.5 in mod sigur asta e o problema de incompatibilitate intre plugin si noul messenger!