| LoolithaV a întrebat:

Am o problema si nu stiu cum as putea s-o rezolv, de fiecare data cand ascult melodii pe youtube si ma refer la melodii de club, nu mi se aude bass-ul. Daca ascult din pc in winamp totul e ok, bass-ul se aude extraordinar insa pe youtube nu se intampla asta. Aveti vreo idee care ar putea fi motivul? Help

2 răspunsuri:
| Aimèeeee a răspuns:

Opreste bassul.

| 2n0n1m4ev3r a răspuns:

Da, verifica la: unde scrie in jos de tot in dreapta la volum la pc, dai click dreapta si deschide la open "volumer mixer", dupa aia dai la "speaker" si dai la a 3 sectiune in engleza ii zice "enhancements" si acolo ai bass-ul, dai click pe el, dupa aia dai apply, ok si gata sper ca ti-am fost de folos. happy