| d3z3u a întrebat:

Am si eu o problema. cum sa fac sa instalez LOL. adica l-am avut instalat si nu se mai uploada si l-am dezinstalat si am vrt sa il instalez iarasi si nu mai merge straight face
Ma puteti ajuca!

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Incearca asa:
1. Instaleaza-ti Ccleaner de aici: http://www.piriform.com/ccleaner/download (daca vrei il poti lua Professional sau Professional Plus pentru 30 de zile);
2. Scaneaza-ti pc-ul cu Ccleaner, in sectiunea cleaner (in partea stanga sunt mai multe sectiuni);
3. Daca joci sau ai jucat jocuri pe net si nu vrei sa se stearga progresul, dai pe sectiunea Cleaner -> Applications -> debifezi Cookies (daca folosesti Google Chrome), si daca folosesti alt browser, cauti pe acolo, numele browserului si debifezi Cookies daca este bifat, si dai Analyze.
4. Dupa ce ai sters ce nu-ti trebuie din pc cu Ccleaner, dai pe sectiunea Registry si dai pe Scan for Issues, dai pe nu (ca sa nu faci backup al erorilor, apoi Fix all issues.
Funda?

1 răspuns:
| regal a răspuns:

Salut,LOL la fiacare update adauga ceva in plus la imagini texturi bla bla si din adaugare la imagini si restul iei trebuie sa mai adauge la cerintele jocului mai multe adica din update in update poate sa bage putini rami si in placa video.
Dupa parerea mea ori nu mai ai spatiu pe hard ori nu indeplinesti cerintele jocului!
Sper ca te-am ajutat.(funda?)