| Petrescu_Daniel_1999 a întrebat:

Am si eu o problema de cand mi s-a ars placa video si am trecut pe placa video incorporata de 64 mb pana imi iau placa video. Am incercat sa ma joc fifa 2007 si imi da eroarea asta Fifa07 Requiers Hardwere Graphics aceleration este dat la full la trubleshot si imi da eroarea am windows 7

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai raspuns singur la intrebare. Reciteste-ti primul rand

| Petrescu_Daniel_1999 explică (pentru anonim_4396):

Am vazut singur acum ceva timp ca nu aveam driver pentru windows 7 de la placa video incorporata in placa de baza si asa ca am scris numele placii de baza pe net si am gasit acolo driver pentru placa video