| ajutor222 a întrebat:

Am si eu o problema,dupa ce ma joc se restarteaza pc si imi apare,, Asus anti-surge unstable power supply". Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asus anti-surge unstable power supply =Asus anti-supratensiune de alimentare instabil ". Deci se incalzeste prea tare si se restarteaza. Banuiesc ca assus e laptop si nu-l poti deschide sa cureti ventilatoarele, asa ca mergi cu el la reparat. Daca continui asa, e posibil sa cada sursa de tot si..adio assus.

| ajutor222 explică (pentru anonim_4396):

Deci ar trebui sa schimb sursa?

| ajutor222 explică (pentru anonim_4396):

Deci ar trebui sa schimb sursa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ajutor222):

Asa cred.Dar decat s-o schimbi tu singur, mai bine mergi la reparatie cu el.Acolo spui ce mesaj primesti si ei inlocuieste ce trebuie.