| PerIcoL97 a întrebat:

Am si eu o problema la GTA IV (4). Intru in joc ies din casa si iau o masina... bun orice masina as lua cand ma plimb vad numai taxiuri si numai masini ca ale mele alta masina nu mai e deqt taxiuri cu gramada si masini ca ale mele...Am vazut pe net cateva videoclipuri si altora nu li se intampla asa ceva.

Am la pc urmatoarele componente :
1GB RAM DDR2
Nvidia Geforce 210 DDR3 1GB
DirectX 9.0c
Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2Ghz
Patch la GTA 4 : 1.0.2.0

Răspuns Câştigător
| TheKiddoRo a răspuns:

Incearca sa iti mai bagi 1GB si daca nici asa nu merge schimba procesoru' pe langa acei 1GB RAMhappy

1 răspuns:
| Makarov a răspuns:

Consulta-mi prietenul. ciocanul, glumesc laughing
Ai incercat sa reinstalezi jocul?
Ti sa mai intamplat asta si la alte jocuri in afara de GTA IV?