| cristi_1959 a întrebat:

Am si eu o rugaminte am un pc cumparat acum 4 ani si as dori sa-i schimb unele componente si as vrea sa ma ajutati sa-mi ziceti ce as putea schimba la el, pc are urmatoarele componente: -placa de baza gigabyte GA-EP35-DS3 -PRECOSOR INTEL PENTIUM DUAL CORE E2200 2.2GHZ SOCKET 775 -MEMORIE KINGSTON 2GB DDR2-800(KVR800D2N6/2GB) -PLACA VIDEO GEFORCE 9600GT 512MB DDR3, 256BIT

2 răspunsuri:
| gabygi a răspuns:

Poti sai pui un hard mai mare si niste rami si e suficient din cate am citit eu aici sper ca am fost de folos. Dai funda?big grin

| EmanuelThN a răspuns:

Procesor tot dual core dar sa il iei mai mare 2.5 cam asa si niste rami atat restul e bine funda?