| KzO a întrebat:

Am si eu o problema: mi-am filmat monitorul in timp ce jucam un joc cu programul FRAPS si cand vreau sa il incarc pe youtube merge dar cand vreau sa il vad se aude sunetul dar nu vad decat negru. Tin sa mentionez ca eu dupa ce filmez ma uit la videoclip la mine in calculator cu programul windows media player sau asa ceva. va rog ajutati-ma sa fac sa se vada si videoclipul.

2 răspunsuri:
| vladsoare a răspuns:

Si eu ma filmez cu fraps cand ma mai joc, mi-am incarcat filmuletele pe youtube si n-am intampinat nicio problema.
Da-ne si noua link-ul video-ului de pe youtube.