| NicEbOy a întrebat:

De ce nu se aude sunetul la internet?
In rest se aude la winamp, windows media player la toate merge perfect, da daca intru pe net si dau la o melodi sau la un videoclip nu se aude sunetul.

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Mareste volumul playerului de pe net, nici asa nu functioneaza instaleaza flash player 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.kellys-korner-xp.com/regs_edits/netvol.reg

http://www.kellys-korner-xp.com/regs_edits/audiosvr.reg

Incerci sa rulezi astea doar daca ai Windows XP. Altceva nu imi mai trece prin cap, la ora asta. Astept un raspuns, daca nu merge asa atunci iti mai caut. Stiu ca de pe site-ul ala rezolvam eu majoritatea problemelor de genul asta.