| Straw a întrebat:

Am si eu o problema, recent mi-am pus un HDD nou, mai mare. Inainte sa-l schimb jucam FIFA MANAGER 14 si aveam cateva salvari care acum nu mai merg, adica orimesc o eroare cand vreau sa intru in acea salvare. Eroarea este "Microsoft Visual C++" exact ca in poza de mai jos. Am toate driverele instalate +. NetFramework (ultima versiune), DirectX (ultima versiune). Nu inteleg de ce primesc aceasta eroare. HELP VA ROG, DAU FUNDA!

https://s13.postimg.org/aboiw8h87/photofacefun_com_14754 55300.jpg

1 răspuns:
| smax11223 a răspuns:

Ai cumva instalat Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable? Daca da, incearca sa-l dezintalezi. Si eu primeam aceaiasi eroare cateodata cand jucam Need for Speed Most Wanted (2005). Odata ce-am dezintalat C++ 2005 n-am mai avut probleme. Daca tot nu merge incearca sa instalezi doar Microsoft Visual C++ 2008. Sper sa fi fost de ajutor. happy