| Dobre_Alex_1995 a întrebat:

Am si eu o problema. sper ca ma puteti ajuta big grin

Vreau sa dezinstalez GTA San Andreas, dar nu imi apare la control panel, si daca ii dau uninstall se instaleaza straight face

Ce sa fac? Dau funda happy

3 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Foloseste RevoUninstallerPro cu ala dupa ce l-ai instalat dai click dreapta de folderul jocului si dupa aceea il stergi cu programul respectiv. Spor la treaba.

| Dobre_Alex_1995 explică:

Aaa. am uitat sa zic ca am folosit si Revo Uninstaller si nici acolo nu imi apare.

| Dobre_Alex_1995 explică:

Aaa. am uitat sa zic ca am incercat si cu Revo Uninstaller si nici acolo nu apare.