| Maddy18 a întrebat:

Am si eu o tableta e-boda cred... o am de jumatate de an si de 3 luni sta numai si numai la reparat. Cei de la magazin ma suna sa ridic tableta o iau stau pana seara ma joc pe ea o bag la incarcat(arata ca se incarca) cand se inchide si dimineata hai sa ma joc si eu pe tableta ghici ce nici macar nu se deschidea. :cry: o duc iar la service(la o zi dupa ce am luat-o de la service ) vine inapoi dupa 3 saptamani iar ma joc o bag la incarcat la 12 % (trebuie sa mentionez ca scrie se incarca) o las iar pana dimineata. Ma uit la tableta,, se incarca 7% " :evil: Iar la service (am vrut sa o duc la cineva care chiar se pricepe :idea: dar pierdeam garantia :roll:
Cred ca o sa stau cu ea in service pana nu mai am nici macar un fir de par in cap. Am cerut sa o schimbe la magazin cu alta(sigur nu e-boda m-am convins deoarece eu credeam ca sunt singura dar nu sunt ) sau macar sa imi dea banii inapoi ghiciti ce raspuns am primit,, NU ca nu au dat refuz "
Alte defecte:
1) ce v-am povestit cu incarcatul
2) se blocheaza nu numai in jocuri ca orice utilizator de tablete e-boda slava butonului de reset
3) stau langa router si nu prinde wifi daca ma indepartez nici atat (pe telefon merge )
4) cand am scos-o de la reparat mi-au stricat ecranul apareau niste pete si daca apas usor pe tableta scartaie ca usa bunicii
5) nu zic de jocuri sunt multe care nu le suporta
6) cablul detasabil de la incarcator nu merge ca (,) cablu de date
7) mi-au zgariat tableta zici ca a reparat-o o pisica flamanda
8) asta nu trebuie sa ai nici macar un joc pe ea trebuie sa o tii in husa si o mai arati unui prieten (sa tina macar un an)
9) daca vreau sa vad o poza din card se incarca pana imi trece
10) NU o mai vreau inapoi chiar daca o aduce reparata este foarte foarte slaba
11) am vrut-o macar de ziua mea sa o am (18 august ) dar nu o sa o primesc de la service prea curand MERSI mult mi-ati sticat vacanta
12) Regret enorm ca am cumparat-o
13) Cred ca cei de la service fac asta intentionat dar nimic nu ramane nepedepsit
*M-am bucurat ca e un produs romanesc dar era prea multa bucurie pe capul meu tot la cele straine apelam
Si intrebarea mea credeti ca o sa o schimbe (nu acelasi fel ) sau macar sa imi dea banii inapoi?