| denisa03 a întrebat:

Ce sa fac daca tableta mea nu mai merge incarcata(s-a mai intamplat o data din cauza ca stau pe ea cand e la incarcat si stiu ca nu trebuia dar am vrut sa o inchid imediat ce am pus-o la incarat),deci daca imping si tin asa mana pe incarcator arata ca se incarca dar daca ii dau drumul nu se mai incarca(cred ca e de la incarcator), mama mea a zis sa nu o mai ducem la reparat pentru 2 saptamani din nou si sa luam alt incarcator.Dar mai exista vreo solutie(tableta inca mai e in garantie, cred).

Răspuns Câştigător
| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Da daca e in garantie poti sa mergi cu ea am si eu o tableta si ma mai joc si eu pe ea cand e la incarcat iar tata imi zice sa nu mai stau.Sau spunea in
instructiuni sa nu o las sa se inchida de tot daca nu mai are baterie adica sa o bag la incarcat inainte sa fie 0% ca daca fac asta de mai multe ori nu se va mai incarca
Fundita?