| xCrank a întrebat:

Am si eu un cont de mt2ro si vreau sa schimb emailu si emailu vechi nu mai merge a fost furat, pot sa schimb emailul in alt mod?

2 răspunsuri:
| яãZẄãn3Ľ a răspuns:

Daca stii parola de la cont inta pe metin2.ro si dai la Logheaza-te.Acolo iti ca aparea numele contului, emailul... Si dai la schimba emali. Il scrii pe atau ala vezi apoie pe cel care iti arata la inceput si dai CONFIRMA. Imi dai funda plss?

| xCrank explică:

Nu dau funda pentru ca nu e corect, daca dau schimbare email cum confirm ca nu pot sa intru in mail a?