| dodicuta a întrebat:

Am sims 2 pets si stiu ca merge sa transform oamenii in varcolaci.Manual nu reusesc si vreau sa incerc cu coduri.M-am uitat la filmullete pe youtube in legatura cu asta dar nu reusesc.Eu fac asa: apas ctrl+shift+c,scriu in casuta boolprop teastingcheatsenabled true, dau enter si nu imi apare nimic cand dau pe casuta postala. Unde gresesc? Va rog corectati-ma.

Răspuns Câştigător
| allexya501 a răspuns:

Apesi (ctrl+shift+c) si scrii in casuta alba codul (boolprop testingcheatsenabled true). tinand apasat pe shift bai click pe casuta postala de langa casa. o sa apara multe sugestii dar tu trebuie sa dai click pe make NPC iar acolo poti sa chemi la tine multi oameni sau tot felul de monstri. click pe una din acelea iar atunci va veni un caine maro cu ochii stralucitori este posibil sa te mai fi intalnit cu el. vorbesti cu el si intri in cheat iar la un moment dat el vine la tine si te musca de mana. la ore 8 seara te transformi in varcolac iar la 6 dim revi la loc om. funda?

1 răspuns:
| 567 a răspuns:

Iti trebuie hack