| dodicuta a întrebat:

Am sims 2 pets si vreau sa transform un om in varcolac dar nu reusesc..Am vazut filmulete pe youtube, am urmat pasii, chiar am ajuns la relatie cu liderul haitei 100/100 dar nu m-a muscat iar codul boolProp teastingcheatsenabled true nu functioneaza.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| TheMimy a răspuns:

Pei la mine a mers.relatia la mine era 100/43 si m-a muscat. poate trebuie sa te intalnesti de mai multe ori cu el.eu asa am afacut m-am intalnit cu el de multe ori si apoi ma muscat.Depinde si poate de harta.eu eram in primul cartier.Pleasantview.Sou poate de ce lider.Sunt mai multi, eu stiu doar doi.Pe mine m-a muscat unu cu numele Sweet.
Eu doar atata stiu.