| MegaZero a întrebat:

Am Sims 3, si vreau sa imi cumpar o Expansiune,de Craciun, dar nu stiu care.Mie mi-ar placea Seasons, pentru ca as vrea sa am anotimpuri.Sau este altul mai bun? Ce ase Seasons in el, in afara de anotimpuri?

1 răspuns:
| AmyMeowCat a răspuns:

Bune (parerea mea) sunt: Supernatural (poti deveni, vrajitoare, varcolac, vampir, fantoma, zana si daca ai Showtime si duh). Pets (Poti creea pisici, caini si cai pe care ii poti contorla iar in timpul jocului poti adopta/prinde alte animalute mici iar daca ai noroc poti adopta si UNICORNUL MAGIC!) si Seasons e cel care inca nu-l am si imi doresc si eu sa il mai cumpar. Mai este fain si (acuma cele care nu le am si nu stiu chiar multe despre ele si sincer nu mai am chef sa scriu) Paradise Island si Into the future. (PREFERATUL MEU TOT SEASONS ESTE tongue)