| florin1979 a întrebat:

Am star wars the force unleashed 2 cere placa video nvidia 8800 (deci minim) eu am nvidia 8400 si imi merge. ma bucur ca merge dar totusi de ce? este la low detail si rezolutia 800X600 dar nu se blocheaza chiar merge acceptabil. iar procesorul e pentium 4 de 3, Ghz single core. sa fie datorita faptului ca am ultimile update-uri de la placa video luate de pe site-ul nvidia? sau care sa fie cauza? sunt cerintele de joc eronate?

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Posibil din cauza rezolutiei foarte mici! nu prea mai sunt monitoare in zilele de azi cu o astfel de rezolutie! producatorii s-au gandit ca cine are jocul, are si o rezolutie de 1024 sau 1280, etc!