| AmyAmeliaIMIPLACCEREALELE333x2 a întrebat:

Am uitat parola de la o pagina de facebook. Iar evident intrebarea mea este cum pot sa o stiu din nou?big grin Dau fundita.

5 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

Pe cea de email o mai stii? numai asa poti recupera fbk

| AmyAmeliaIMIPLACCEREALELE333x2 explică (pentru sensualus):

Pagina ca: razi daca ai tupeu, like a boss [ro], jos cenzura etc...

| sensualus a răspuns (pentru AmyAmeliaIMIPLACCEREALELE333x2):

Vrei o pagina in genu ala?

| AmyAmeliaIMIPLACCEREALELE333x2 explică (pentru sensualus):

straight face Am dar cand pui administratori se pune si o parola si acea parola nu o mai stie nimeni. Deci lasa ca tot nu intelegiwinking

| sensualus a răspuns:

Mai, indiferent unde ai pus parola aia. in facebook intri cu mailu. si dai recover password