| paulocatalina a întrebat:

Am umblat la rezolutie la counter strike si am facut mai mare...si cand intru zice mode not suported.am instalat iar...am descarcat alt cs si tot asa zice. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mekru a răspuns:

Poi ai o placa video mica ori ai un driver care nu e potrivit pentru placa ta video.Si cand dai rezoulutia nu te lasa de la placa video.Deci daca e de la driver fa un update si daca e de la placa e prea mica mnha...vezi tu cumperi alta.Dar mai intai uita-te la driver in:dxdiag.(intri in run si scrii:dxdiag). fundita te rog