| alextoparcean1997 a întrebat:

Am si eu o problema la counter strike 1.6 cand dau sa intru in el monitorul imi face ca si cum nu am umblat pe el de ceva timp.Lam dezinstalat l-am instalat si tot asa.Ma putesi ajuta?

3 răspunsuri:
| Munteanu_Bogdan_1993 a răspuns:

Vezi la un moment dat o sa-ti apara o eroare!
sa cauti pe google :'' HOW TO FIX (eroarea care iti apare) CS1.6" si dupa de descurci!

| alextoparcean1997 explică (pentru Munteanu_Bogdan_1993):

Nu imi da nici o eroare da cred ca ie de la video de la el si nu pot sa il fac ca nu vad nimic crying

| Munteanu_Bogdan_1993 a răspuns (pentru alextoparcean1997):

Ia incearca sa dai la cs-ul ala care iti apare prima data clic dreapta apoi la proprietati, la setari, video si dai 3DD