| thisisMirel a întrebat:

Am un adaptor(un card mai mare care poti sa il bagi in imprimanta ca sa bagi cardu mic in el)si cand il bag in imprimanta imi arta un semnul exclamarii portocaliu si nu merge(am o imprimanta hp photosmark c3180)dar chestia ciudat este ca cardurile mari merg numai adaptoru nu! dati-mi un sfat imi trebuie vreun driver ceva? Fundita si solicitare de prietenie cel care explica si da adevarat raspunsul! va roooooogggg reeEEEEPPPPPppppEEEEEEeeeeDDDdddEEEeeee!

1 răspuns:
| Lebăda a răspuns:

Poate nu ai introdus corect cardul mic. Dupa ce bagi cardul mic, vezi sa dai de pe adaptor butonul pe Lock.