| ChocolataDulce a întrebat:

Am o imprimanta HP c3180.Am achizitionat-o de la cineva fara cd-ul de instalare.Pot instala imprimanta in pc chiar daca nu am cd-ul? sau imi trebuie neaparat unul? Astept raspunsul URGENT!

3 răspunsuri:
| suMRed34 a răspuns:

Poti cauta pe internet kitul de instalare pentru imprimanta, poate ai noroc.

| z0r3Ns3n a răspuns:

Poti sa descarci driverul de pe net...http://h10025.www1.hp.com/......reCategory Fundaaa?

| Geolino a răspuns:

Http://h10025.www1.hp.com/......reCategory
Selecteaza Sistemul de operare cu care lucrezi. si dai next si ai acolo o lista cu drivere pentru imprimanta ta