| Ririru a întrebat:

Am un blog, si nu`mi merg skin`urile de pe: http://www.blogskins.com/, Imi da urmatoarea eroare :

Şablonul dvs. nu poate fi analizat, deoarece nu este bine format. Vă rugăm să vă asiguraţi că toate elementele XML sunt închise cum trebuie.
Mesaj de eroare XML: The element type "img" must be terminated by the matching end-tag "".

Cine are blog, si utilizeaza acel site, ce ar trebui sa fac? Sau un alt site cu skin`uri dragute? Vot si Funda.Multumesc!

Absolut la toate care le vreau imi apare asa, de ce?

1 răspuns:
| IngerashBuclukas2002 a răspuns:

Pai...dupa cum cred este o problema. trebui sa chemi un specialist si iti vei da seama daca e o problema grava toate acele site-uri cu skin-uri incercate dupa parerea mea trebui sa ai grija caci poate are calcuratorul o problema sau site-urile cu skin-uri utilizate nu sunt bune...Te-am ajutat?