| anonim20 a întrebat:

am nevoie de ajutor. incerc sa-mi schimb sablonul la blogspot sa-l inlocuiesc cu acesta:
http://www.bloggertemplatesblog.com/morning-blogger-temp late/
imi apare eroarea:

Nu vă putem salva şablonul
Vă rugăm să corectaţi eroarea de mai jos şi să ne înaintaţi şablonul dvs. din nou.
Şablonul dvs. nu poate fi analizat, deoarece nu este bine format. Vă rugăm să vă asiguraţi că toate elementele XML sunt închise cum trebuie.
Mesaj de eroare XML: Content is not allowed in prolog.
Ce-i de facut?! Dau funda. urgent va rog.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pai patesti asa deoarece ai umblat in HTML fara sa stii cum se face. Daca nu stiai, nu trebuia sa incerci. De acum, asta e.