| xtembix a întrebat:

Am blog pe blogspot din noiembrie, obisnuiam sa schimb o data /de doua ori pe luna aspectul blogului, cu sabloanele blogspotului. Dar in fine, sa recunoastem nu sunt aproape deloc stralucite.Am incercat de nenumarate ori sa il schimb cu unul descarcat, dar incercarile au esuat.Astazi din nou am incercat, dar din nou nu merge, dupa ce incarc sabloanul imi apare: Nu vă putem salva şablonul

Vă rugăm să corectaţi eroarea de mai jos şi să ne înaintaţi şablonul dvs. din nou.

Şablonul dvs. nu poate fi analizat, deoarece nu este bine format. Vă rugăm să vă asiguraţi că toate elementele XML sunt închise cum trebuie.

Mesaj de eroare XML: Content is not allowed in prolog.Sablonul de data asta l-am luat de aici: http://www.bloggertricks.com/2008/06/charcoal-blogger-te mplate.html.Il salvez WinrarZIParchive si apoi cum va spuneam apare acea eroare.Cum credeti ca as putea rezolva problema?! Multumesc!

1 răspuns:
| seedwow16 a răspuns:

Pai, Nu poti sa lasi asa? happy