| anonim_4396 a întrebat:

Am un cont de howrse de 10 zile cu 6 cai sanatosi. Cine vrea contul? Am un alt cont pe internatonal cu 100 si ceva de zile vechime si imi este greu sa intru pe 2 conturi asa ca ofer contul de 10 zile pe ro MOCA! Cine vrea? Facut fain cu cai cu PF si toti cu 100 sanatate!

5 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

MOCA eu vreau eu vreau

| Blindeye a răspuns:

Vreau si eu te rog daca se poate.

| marwitch a răspuns:

Am gasit pe cineva. Multumesc mult!

| ScumpikaTha a răspuns:

Iti dau 200 000 Equus, 3 pietre filozofale, 6 pachete harmony si 1 pachet nyx. Si un unicorn femela cu marul de aur si grifon. Mi-l dai?

| TheLighting a răspuns:

Mai ai contul?