| Cezar a întrebat:

Am un cont de STEAM! Si as dori sa stiu cum pot afla daca am licenta sau nu la acel STEAM! Mi l-a dat cineva, deoarece nu mai joaca Counter-Strike!

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Uff...
Deci steamul este un program prin intermediul căruia downloadezi jocuri. Pentru a verifica licenţa căror jocuri ai pe steam poţi să downloadezi programul şi undeva ar trebui să fie o listă cu jocurile pentru care ai licenţă.

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Da, dacă nu ai acele jocuri înseamnă că nu ai licenţă pentru ele.

| Cezar explică:

Si daca, nu am acele jocuri! Inseamna ca nu am licenta corect?