| hris12 a întrebat:

Am un cont sunt samn stiu ca nu credeti ca e bun dar ii tup pe mastai si sunt vindecator full skill P dar tot imi place mai mult dragon/zmeu dar nu stiu care este mai bun si mai folosit si al pvm si pvp ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| danutyqwe a răspuns:

Mda, pai ca vindecare ai avantajul heal, iar ca dragon ai critica sporita + reflexie, hm depinde de tine, daca vrei pvp ramai heap iar daca vrei pve merg ipe dragon tongue.
... P.S. baga de preferat peste 160 de puncte in inteligenta tongue

2 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Zmeu ca iti regeneraza viata

| Maryus17 a răspuns:

Cel mai bun este dragon iti zic eu! eu am lvl 250 pe val mondial aragorn samanbig grin funda?