| sebilika a întrebat:

Am un laptop Asus, procesor Intel(R) Core(TM) i7-2670QM CPU @ 2. 20GHz 2. 20GHz, 4GB rami si placa video Intel(R) HD Graphics 3000, 1696MB
Cam ce jocuri poate duce si ce nu poate? Ma refer la ce e mai nou.
Funda!

Răspuns Câştigător
| creeperman20 a răspuns:

Pai poate sa duca cam orice joc, pentru ca cam rar gasesti un joc care sa iti ceara peste 4 GB RAM( ceva gen 6 sau 8)Uite un top 10 jucate de mine(nu toate sunt noi):
10.GTA : San Andreas
9. SAMP
8.Far Cry 3
7.Far Cry 4
6.PES 2012
5.PES 2014
4.PES 2013
3.FIFA 15
2.Counter Strike 1.6
1. -------------------------
Minecraft
Eu zic sa joci Minecraft cu un ModPack Gen Hexxit, Attack of The B-Team, The 1.7.10 Pack
sau Crazy Craft.
Sper ca te-am ajutat!
Fundita?

| sebilika explică (pentru creeperman20):

Eu vreau sa stiu ce jocuri imi merg pe laptopul de mai sus, dar ceva mai noi

| VladyXR a răspuns (pentru sebilika):

Vrei sa stii? Nici "UNUL"

| creeperman20 a răspuns (pentru sebilika):

Pai :
FIFA 15
FNAF 3
Si cam atatea stiu scuze sad