| sebilika a întrebat:

Am un laptop Asus, procesor Intel(R) Core(TM) i7-2670QM CPU @ 2. 20GHz 2. 20GHz, 4GB rami si placa video Intel(R) HD Graphics 3000, 1696MB

Cam ce jocuri poate duce si ce nu poate? Ma refer la ce e mai nou.

Funda!

Răspuns Câştigător
| Chiriac_Tiberiu_1974 a răspuns:

Cs Go
Cod toate pana la black ops 2 la low
Sacred(Toata seria)
Metin2
Cs 1.6 cs:s
Minecraft(toate versiunile)
Assassins creed toate pana la black flag

6 răspunsuri:
| AlexrAul456 a răspuns:

Nu ai si placa video dedicata? Daca ai zimio.

| sebilika explică (pentru AlexrAul456):

Habar n-am daca e dedicata. nu stiu unde sa ma uit

| AlexrAul456 a răspuns (pentru sebilika):

Atunci Chiriac a zis bine, cam jocurile alea iti merg.Si ca sa aflii daca ai placa video dedicata du-te la Computer > Proprietati>in stanga sus Device Manager> si te duci la Display Adapters si vezi ce placa video ai.

| sebilika explică (pentru AlexrAul456):

Acolo am 2. cel putin asa scrie.
Intel(R) HD Graphics 3000 si NVIDIA GeForce GT 520MX

| sebilika explică (pentru AlexrAul456):

In device manager la display adapters am 2.
Intel(R) HD Graphics 3000 si NVIIA GeFore GT 520MX

| AlexrAul456 a răspuns (pentru sebilika):

Iti merg jocurile astea din anii anteriori.Incearca Outlost, Battlefield 3, gta 4 pe low sau medium, grid 2, nfs most wanted (poate chiar si 2013) Fifa 15, 14 ..etc