| Adicutzu a întrebat:

Am un laptop ASUS X59 GL-series placa video nVidia GeForce de 512 mb (256 dedicati), memorie 2gb rami de 2000 mghz, pentium Dual Core Inside. Deci cand ma joc pe Sims 2 (numai pe sims ma scoate), dupa 10-15 minute mi se inchide laptopu... De ce? (Temperaturi OK, tensiune la fel). Ce poate fi? Raspunsul care ma ajuta cel mai bun are fundabig grin

1 răspuns:
| Marcy12 a răspuns:

Sfatul meu e sa l dezinstalezi pentru ca mi se restarte si mie calc la un joc si dupa nu a mai mers