| Sniperul48 a întrebat:

Am un laptop de la firma HP windows 7 acum 2 zile am dat sa il inchid mi-a aparut ca se dadea ubdate am ramas fara baterie la el apoi am dat sal redeschid si acum imi apare numai cum se deschide el si apoi mi se inchide si tot face asa ce sa fac?

2 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Lasa-l la incarcat 3 ore 4 si il deschizi si lasi sa iti faca update-ul dupa aceea ti se va redeschide automat

| DavidWXN a răspuns:

Scoti bateria din spate. O bagi iar, si-l bagi la incarcat si-l lasi vreo 5 minute. Si ar trebui sa meargawinking