| bubulina2502 a întrebat:

am o problema cu laptop-ul. dupa ce isi instaleaza anumite update-uri, cand il inchid si apoi il redeschid, imi apare logo-ul windows 8 dar imediat dupa incepe sa clipeasca ecranul. am reusit sa intru in windows prin Automatic Repair si am dat restore. este posibil sa fie de la update-uri? sau e vreo problema la placa video? multumesc mult

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimeni nu te poate ajuta aici. Doar daca vezi iti poti da seama. Oricum eu te sfatuiesc sa opresti update-urile pana gasesti pe cineva sa te ajute. Problema poate fi de la update-uri, de la placa video, de la memorii sau de la HDD.