| PlShelp a întrebat:

Am un laptop Fujitsu , nu-l am de mult timp.dar aseara am mesterit eu ceva.din setup-u windosului. am apasat F12 si.mai departe nu mai stiu laughing . Acum.nu mai pot sa-l deschid. Apas pe butonul de pornire.si mi se incarca pana cand apare icoana aceea ccu WindosXp...cand se incarca.sta 2 secunde si isi ra rr ! trebuie sa precizez ca in timp ce se incarca pana in acel stadiu.Parca se tot stinge si se tot aprinde ecranul,E ciudat ! va ajutor !

1 răspuns:
| mihai55nmp a răspuns:

Saluthappy trebuie sa instalezi un windows xp bun acela pe care l ai instalat (are virusi, spioni sau nu este bun) deci in concluzie instaleaza alt windows xp de preferat sp2 apoi update sp3happy