| iulyV a întrebat:

Am un laptop HP g64 a11el si m-i se incalzeste foarte tare in zona procesorului...de la ce poate fi? funda!

Răspuns Câştigător
| Stefanutz_Caragata_1992 a răspuns:

In primul rand procesorul are aceeasi racire cu placa video ...nu mai sta cu el in pat tinel pe masa pe birou nu pe patura sau mai stiu eu pe picioare ...incearca sa tragi praful de subt laptop ai niste gaurele la ventilator poate s-a pus praf si nu mai are putere colerul sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| iulyV explică:

Pai nu conteaza unde il pun am si placuta de aia cu ventilatoare...eu zic sa nu fie de la pasta termoconductoare