| puiutzz27 a întrebat:

am si eu o problema, sper sa ma puteti ajuta! DE o luna mi-am cumparat un laptop hp pavilion dv6 cu procesor Intel Core i7. nu pot sa spun ca il folosesc foarte mult, doar pe mess, muzica, internet si cam atat, dar cu toate astea mi se incalzeste destul de tare in zona procesorului, uneori chiar foarte tare. Nu stiti de la ce se intampla asta, sau ce ar trebui sa fac? Va multumesc mult!( imi cer scuze pentru. categorie)

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Ba da de la faptul că nu este original, e făcut pe vapor, și al doilea motiv este că te ai grăbit să ie i un jaf. Să l stăpînești sănătos.

| BRG a răspuns:

Scuze vă rog.

| puiutzz27 explică:

Mnda. Tin sa precizez pentru unii ca e chiar original. Nu l-am luat de la noi din tara ci din Italia. a costat 1000 de euro. ba chiar l-am luat cu windows 7original.

| MihaiCF a răspuns:

S-ar putea sa fie o problema de constructie a acestui model, dar se poate rezolva foarte usor prin folosirea unui cooler pad.