| MaNDwN a întrebat:

Am un mouse Logitech m185. la inceput, cum sa spun, mergea repede, adica, cand miscam un pic, ajungea dintr-o parte in alta a ecranului pe ff putin loc. acum ii trebuie mai mult loc ca sa fac cursoru sa mearga dintr-o parte in alta. cum il pot face la fel ca inainte? trebuie setat ceva la sensibilitate? daca da, de unde?

Răspuns Câştigător
| Crosss a răspuns:

Pai intri in control panel dai acolo la mouse pe urma pointer option si acolo la primul unde scrie select a pointer speed iti setezi tu cat vrei