| zet94 a întrebat:

Am un Nokia N70, pana acum nu prea am fost interesat de internet, il tineam doar sa acult muzica si sa vorbesc la el dar acum cu ofertele astea am decis sa imi bag, dar din pacate cand dau sa vad un video d epe youtube in programul real player imi zice sa aleg un punct de acces implicit.Am cautat tot felul de raspunsuri(am gasit) dar fara rezultat am incercat sa imi trimit setarile de la Orange direct de pe site( http://setari.orange.md/login.jsf ) dar imi zice ca numarul nu este corect (oare trebuie sa pun ceva in fata la numar?) Daca se poate sa ma ajutati va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Link-ul de unde ai incercat sa iti trimiti setarile este pentru Orange Moldova. Link-ul corect pentru setarile de internet ale Orange Romania este urmatorul:
http://www.orange.ro/setari-telefoane/

O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| DumaStylee a răspuns:

Pai...eu cred ca ar trebui sa pui si prefixul in funcite de zona/tara de unde soliciti serviciul de internet...

| zet94 explică (pentru DumaStylee):

Tin sa mentionez ca locuiesc in judetul Arges, daca poti sa imi spui care ar fi prefixul acela ar fi ok.