| Andrey550 a întrebat:

Am un Orange Reyo si cand il pun la incarcat de aprinde ledul rosu semn ca e pus in priza dar nu se incarca l-am lasat si 3 ore si nimic..Care este problema?

8 răspunsuri:
| Chez0nz a răspuns:

Ar putea fii din cauza bateriei, sistemului, mufei... Iti sugerez sa mergi la un service sa il repari, sau macar sa iti spuna defectul, ei sunt cei mai in masura sa iti spuna defectul.

| Andrey550 explică (pentru Chez0nz):

Am fost la service si cica e bateria dar o baterie e 70 de lei si nu as da 70 de lei si pe urma tot sa nu mearga sa fi eproblema de alt undeva

| Chez0nz a răspuns (pentru Andrey550):

Sincer iti sugerez sa nu investesti in acest telefon... Orange Reyo... E marca "facuta pe vapor". Cumpara alta marca dar una buna pentru a fii sigur ca nu ti se va strica dupa prima luna.

| Andrey550 explică (pentru Chez0nz):

Te pot chiar contrazice il am de 4 ani si nu a vazut mana serviceului nici o data dea acum cu bateria si l-am scapat de paman din copac si nu a patit nimic, jocurile merg impecabil fifa 15 si orice joc.

| Chez0nz a răspuns (pentru Andrey550):

Este doar o parere.

| RobyRO19 a răspuns:

Incearca sa iei alt incarcator sau alta baterie, daca nu merge cumpara alt telefon.

| Andrey550 explică (pentru RobyRO19):

Am incercat cu 5 incarcatoare

| RobyRO19 a răspuns (pentru Andrey550):

Atunci e de la telefon ori il duci la service or iti cumperi altul.