| Anonimat10 a întrebat:

Am un PC am vechi are cam 11 ani (de folosire every day) si cam isi arata semnele de oboseala imi puteti da o lista cu jocuri sub anul 2009 de gen racing si shooter si cam ce as putea upgrada la pc. Specifications:Intel Pentium Dual-Core, Nvidia GT 730, 3 GB ram ddr2, hard de 500Gb, si ca sistem de operare windows Xp sp3. !

Răspuns Câştigător
| Ma3YaN1998 a răspuns:

Salutare!
1. Grand Theft Auto San Andreas.
2. SAMP.
3. Battlefield 2.
4. Company of Herous.
5. Need For Speed Most Wanted.
6. Need For Speed Undercover.
7. Need For Speed Carbon.
8. Far Cry 1.
9. Far Cry 2.
10. Half-life.
11. Hitman Contracts.
12. Quake.

La sistemul pe care il ai poti upgrada:
1. Placa video, inlocuind-o cu o placa video nVIDIA, dedicata, cu memorie grafica de cel putin 2 GB.
2. Procesorul, inlocuindu-l cu un procesor cu cel putin 4 nuclee reale (sau 2 nuclee reale si 4 virtuale - gen I3).
3. Poti inlocui cei 3 GB ram ddr2 cu 4 GB ram ddr3.

Mult succes!