| ninel1996 a întrebat:

Am un pc slab. placa video integrata de 512 ....Processor: AMD Athlon(tm)II 170u Processor, MMX, 3DNow,~2. 0GHz

Procesorul -3685M

si m-am plictisit de. cs... Ce jocuri mai slabute stiti. Interesante. Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

100 DE JOCURI USOARE PENTRU PROCESOR 1-1, 5 GHZ, 512 MB - 1GB DE RAM SI VIDEO CARD 128 MB INTEGRAT/DEDICAT - http://tny.cz/651f58ca
Bafta!

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Vezi lista urmatoare. Majoritatea jocurilor de aici ar trebui sa-ti mearga, daca nu toate:
Http://www.tpu.ro/......celeron-2/