| StefanDrg a întrebat:

Am un prieten care vrea sa-i dau permisiunea sa intre pe contul meu de steam, sa se joace si el GTA V. Ca el nu il are. Cum ii dai jocul, fara sa ii dau parola contului?

Răspuns Câştigător
| tamulici a răspuns:

Ba ai cum.
Se poate cu steam family.
http://store.steampowered.com/promotion/familysharing?l=romanian
Găsești aici ce e necesar!

| Nicolae76787 a răspuns (pentru tamulici):

Am facut asta cu family sharing. si acum imi apare doar gta 5 in library, cum il dau sa lui sa joace? pe pc-ul lui

| tamulici a răspuns (pentru Nicolae76787):

Trebuie să te fi conectat tu măcar o dată pe calculatorul lui.

4 răspunsuri:
| Jakye a răspuns:

Salut,
Încearcă prin Steam Family Sharing.
Citește mai mult aici: http://store.steampowered.com/promotion/familysharing?l=romanian

*Nu uita, dacă el folosește un cod, VAC ban-ul va fi pe contul tău și el nu va răspunde pentru acel ban. Este contul tău și tu răspunzi pentru el.

| Kely2820 a răspuns:

N-ai cum, doar dacă nu aveai jocul pe sd sa i-l dai