| SPSorin a întrebat:

Am un ps5, am cumpărat din aplicatie GTA online, M am jucat 2 săptămâni dar acum îmi cere sa sa alătur comunității online multiplayer și sa aleg un plan de plata, lunara, anual, 3 luni. Nu pot trece mai departe și mici nu îl pot juca. Ce am de făcut?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

A fost o promotie unde puteai sa il incerci gratuit. Daca vrei sa joci mai departe trebuie sa platesti abonamentul de PS Plus.

| lpavel a răspuns:

Nu mai poti face nimic! Inainte sa cumperi era scris acolo niste reguli, termeni iar tu nu le-ai citit ca era jocul ieftin si nu ti-a pasat de altceva, acum suporti consecintele!
Niciodata nu cumpara jocurile de pe platforma, mai ales daca sunt la reducere mare ca-s capcane de prins gusteri ca tine... laughing

| SPSorin explică (pentru lpavel):

Adică ar trebui sa imi cumpar jocul pe cd? Pentru PS 5 am vazut ca îl găsesc la 98 de lei, teoretic cu același preț l am descarcat și online

| lpavel a răspuns (pentru SPSorin):

DA! Dar si acolo cand cumperi vezi ce scrie la detalii/specificatii daca scrie online sau multiplayer nu-l poti juca nuami singur...

| lpavel a răspuns (pentru SPSorin):

Trimite-mi un link de unde vrei sa-l cumperi!