| curious01 a întrebat:

Am un Samsung s6 edge, si si-a facut singur resetare, si am pierdut cateva mii de poze si alte date, i s-a mai intamplat cuiva? le mai pot recupera?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa poti recupera cateva (probabil) fiindca pentru a sterge permanent niste fisiere e destul de complicat... Exista aplicatii pentru asa ceva (cauti ceva gen undelete, file recover). Pe viitor sa pui pozele pe drive. Nu prea are sens sa le tii pe telefon.

| Anonim2796 a răspuns:

Si eu am s6 edge. Acum imi e frica!
Nu prea cred ca iti mai poti recupera pozele, dar te poti duce in service, poate gasesc ei o cale. In service la Samsung. Eu zic sa nu incerci sa recuperezi singur pozele, poate faci ceva mai rau.