| Lente_Mario_1985 a întrebat:

Am un server de deathrun si vreau sa stiu si eu cum tin redirecte adica stiu sa le pornesc dar nu
intra playeri pe el dati-mi un redirect pentru deathrun va rog

9 răspunsuri:
| RokKzis a răspuns:

Deci poti tine redirecte, vad ca ti-a dat cineva tutorial dar ai grija iti poti pierde procesorul happy

| Lente_Mario_1985 explică (pentru RokKzis):

Ce redirecte pot sa tin ala nici nu mia explciat am intrebat cum redirectionez pe serveru meu si nimic

| RokKzis a răspuns:

Add can_cs16 si te invat

| Lente_Mario_1985 explică (pentru RokKzis):

Nu merge id e de skype sau de mass?

| RokKzis a răspuns:

Ziceam mess

| Lente_Mario_1985 explică:

Am dat searc pe google am downloadat redirectu de la resursecouterstrike si unde bag ip de la serveru care vreau sa tin redirectele, daca imi poti spune ai funda

| Lente_Mario_1985 explică:

NU merge idu ala de mass adauga tu cascaval.mario@yahoo.com

| alexandrustelistul a răspuns:

Daca ai protocol iti pot intra playeri de exemplu 47+48 protocol de pe www.resursecounterstrike.ro parca era si cauti acolo.
Funda?