| RAZVANEL_4513 a întrebat:

Am un server de minecraft pe care joc doar eu si un prieten(pe hamachi) si a aparut la 2-3 zile de cand jucam pe el un player Herobrine. Vorbea engleza si spunea ca vrea sa joace alaturi de noi. de unde cand si cum a intrat nu stiu..mai ales ca sv e pe hamachi si iti trebuie id si parola sa intri. Imi puteti explica si mie ce e cu el?

1 răspuns:
| Ionutmironjmecherboss a răspuns:

Hei imi dai si mie sv tau ca m-am plictisit si pe sv meu nu merge niciun plugin si nu se poate misca niciun prieten de-al meu, imi dai si mie te rog sv tau sa juam cu totii.