| elldid0 a întrebat:

Am un server roleplay. Dar nu stiu cum sa schimb numele factiunilor sau sa adaug. Ma ajutati? PS: raspunsul il puneti si voi aici mai detaliat va rog :d Dau funda si admin in joc daca vrea

2 răspunsuri:
| Johnyxxx a răspuns:

Apesi CTRL+F in Pawn, si modifici numele factiunii peste tot, apoi dai compile(F5) si Restart la server

| Potcovaru_State_1979 a răspuns:

El te-a întrebat cum face știe și el să schimbe dar probabil nu știe ce să caute că să găsească. care e linia?