| mODIN a întrebat:

Am un telefon cu android, cum pot sa joc jocuri java pe el?

5 răspunsuri:
| anthonyyyy a răspuns:

Ia du pe net java si instaleza-l si apoi poti sa te joci, poti sa iei java deoarece ai android la telefon

| razvi99 a răspuns:

Le iei de pe ovi magazin

| mODIN explică (pentru razvi99):

Nu la asta ma refer.Stiiu de unde sa le iau, dar nu pot sa le joc deoarece sunt java.

| razvi99 a răspuns:

Aaaaa nu prea ai cum numai daca jocul java e acceptat te tell sau daca iti scoti (dezactivezi androidul) joaca jocuri de la game loft sunt fainne si merg

| mODIN explică (pentru razvi99):

Ma gandeam ca daca instalez java, imi merge.mie imi trebuie numai pentru un singur joc