| leivi a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 520 si as vrea sa imi dati un program pentru calculator unde as putea sa-mi descarc jocuri si aplicatii, iar apoi sa le pun pe telefon. As descarca direct de pe telefon dar se consuma multi mb! Va rog ajuta-i-ma! Promit ca dau FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| Andre202 a răspuns:

Inceraca AirDrioid, eu pe acesta il folosesc si sunt multumita de el, insa nu stiu daca merg jocurile sa le transferi... In orice caz, incearca-l :*

| leivi explică (pentru Andre202):

Telefonul tau are android? Pentru ca al meu are Windows!